Патентний
повірений
реєстрація та патентування в Україні, Росії.
02225, Україна, м.Київ, вул.Каштанова,14-Б, 23.
 
Тел. +38 067 596 66 03
Моб. +38 067 952 49 02
 
Skype: patentoclub
/067/ 952-49-02, /044/ 515-82-27

Реєстрація торгової марки, авторських прав, домену ua, пошук, передача, захист патентним повіреним Пономарьовим.

 
Реєстрація торгової марки - це ефективний засіб недопущення ситуації, коли треті особи зможуть її просто-напросто вкрасти.
 
На сьогодні реєстрація торгової марки Україна включає в себе:
 
1) підготовку Заявником документів;
2) подача Заявки на процедуру стандартна або прискорена реєстрація торгової марки;
3) перевірку (пошук) торгової марки. Що є "попередній пошук торгової марки на тотожність і схожість" та навіщо він потрібний?
 
 
Попередній пошук торгової марки на тотожність і схожість - це виявлення всіх позначень, які тотожні і схожі з Вашим позначенням як серед зареєстрованих на сьогодні торгових марок, так і серед раніше Вас поданих Заявок на реєстрацію торгової марки.
 
Якщо результати попереднього пошуку на тотожність і схожість виявляють хоча б одне таке позначення, то це є підставою для відмови у реєстрації Вашої торгової марки. Дане твердження вірно як для України, так і для всіх країн світу;
 
4) після проведення експертизи знака здійснюється реєстрація торгової марки;
5) після можна почати процедуру міжнародна реєстрація торгової марки. Якщо національна реєстрація торгової марки забезпечує захист в одній країні, то міжнародна реєстрація забезпечує захист одночасно в декількох країнах. Замовити реєстрацію торгової марки
 
Міжнародна реєстрація торгової марки включає в себе реєстрацію позначення в декількох країнах одночасно на базі національної заявки або національної реєстрації знака.
 
Міжнародна реєстрація торгової марки можлива шляхом зверненням в:
1. Патентні відомство кожної з країн, в яких просять правова охорона;
2. Міжнародне бюро ВОІВ (Мадридська система).
 
Правилами реєстрації доменів обумовлено, що Домен UA має бути зареєстрований на підставу зареєстрованої торгової марки. Якщо ж немає зареєстрованої торгової марки, то домен можна зареєструвати, але в інших розширеннях, наприклад, Домен COM.UA або Домен COM.
 
Висновок один: торгова марка і Домен UA пов'язані поняття, у зв'язку з тим що не можна отримати домен UA без реєстрації торгової марки в Патентному відомстві Україні (або в Міжнародному Бюро ВОІС (Мадридська система) з витребуванням захисту в Україні).
 
 
Реєстрація торгової марки подібно "золотому яйцю". Бо тільки володіючи правом власності на позначення можна з ним робити правові дії, зокрема:
 
1. передача прав за ліцензійним договором;
2. продаж торгової марки за ринковою вартістю, а не за витратною;
3. передача прав як внесок у статутний капітал підприємства;
4. притягнути до відповідальності правопорушників.
5. вносити торгову марку в Митний реєстр об'єктів інтелектуальної власності Україні;
6. продаж домену UA. За своєю суттю продаж домену UA включає передачу прав на торгову марку.
7. зареєструвати Домен UA.
8. тощо.
 
Патент на промисловий зразок видається на запатентовану оригінальну форму, тобто можна запатентувати не сам товар, а лише його зовнішню форму. Наприклад, зовнішня форма пляшки Кока-коли, запатентована як промисловий зразок. Крім цього Власниками патентів на промислові зразки доцільно ще саму форму зареєструвати як об'ємну торгову марку, що збільшить правову охорону (захист) даного об'єкта інтелектуальної власності.
 
Патент на винахід видається на запатентоване технічне рішення задачі. Для патентування винаходу слід розуміти та відрізняти відкриття від винаходу, а також те чи завжди варто застосовувати патентування винаходів. Детальніше Патентування винаходу в Україну. Отримання патенту.
 
Патент на корисну модель подібний до патенту на винахід, але він отримується без експертизи по суті. Оскільки винахід і корисна модель одне і теж (як правило), то за бажанням власника прав на корисну модель, патент на корисну модель може бути переведений в патент на винахід.
 
Плагіат авторського права патентними повіреними у Інтернеті 
Непоодинокі випадки плагіату авторського права з сайту патентного повіреного Олександра Пономарьова, а саме іншими патентними повіреними, патентними бюро (фірмами), патентно-юридичними бюро (фірмами) і т.д.
 
Команді патентного повіреного Олександра Пономарьова, звичайно, приємно і бесcпорно лестить, що наші конкуренти стежать за нами і крадуть (плагіат). Бо це служить показниками того, що у команди патентного повіреного Олександра Пономарьова є що красти.
 
Поважайте Авторів та їх Авторські права, бо світ без них виявився би прісним! Не займайтесь плагіатством!
 
За підсумками 2010 р. Україна зареєструвала 28577 торгових марок; 4744 авторських прав, здійснено передачу прав у кількості 2416 од.
 
Для реєстрації авторських прав найбільш популярними об'єктами авторського права залишається: література, музика, комп'ютерні програми, образотворче мистецтво.
 
Росія збільшила з 2004 р. кількість реєстраций торгових марок на 46%
 
Оцінка торгової марки Coca-Cola - $ 34,8 млр. доларів. Бренду 125 років.
 
Зареєстровано IDN 6.5 тис доменів (кирилиця).
БЕЗКОШТОВНО зареєструвати торгову марку
детальніше >>>
Зареєстровані торгові марки (ТМ)
детальніше >>>
ПРОДАЖ торгових марок
детальніше >>>
класи МКТП, розділи МПК у патентного повіреного тут
детальніше >>>
© 2017 Інформаційний зміст - Пономарьов О.І.   Розробка сайту 2x3